Ролики і роликоопори є одним з ключових компонентів стрічкового конвеєра.

Завдяки оптимальній роботі роликів конвеєр буде працювати так, як було заплановано. Добре спроектовані ролики є надзвичайно важливими. Для виготовлення роликів максимальної якості необхідно точно розрахувати розміри, підібрати кращі матеріали і використовувати точну складально-монтажну систему. Багатий досвід компанії "ОСК Технолджі" дозволяє глибоко розуміти параметри, залучені в процес виробництва роликів для різних способів застосування і робочих умов.

Ми виробляємо ролики наступних видів:

Ролики середньої конструкції

Призначені для використання в стандартних експлуатаційних умовах. Низька сила тертя і низький показник зносу забезпечують задовольняє результат: низьке споживання енергії і знижений рівень шуму. Крім того, просунута система ущільнення забезпечує довговічну міцність роликів.

Ролики посиленої конструкції

Володіють тими ж перевагами, що і ролики середньої конструкції.

Крім цього, їх міцна, але легка конструкція дозволяє конвеєру витримувати дуже високі навантаження.

Гірляндні роликоопори

Підвісні системи, які також називають «гірляндами», зазвичай використовуються для транспортування більших матеріалів з використанням стрічок, здатних витримувати високі навантаження, оскільки така система дозволяє збільшити обсяг і швидкість руху стрічки.

Завдяки їх особливому способу з'єднання підвісні системи можуть адаптуватися під форму матеріалу, зменшуючи навантаження на стрічку і ролики, що полегшує транспортування і значно збільшує термін служби роликів.

Основна перевага використання цієї системи полягає в тому, що роликові гірлянди можуть коливатися як в поздовжньому напрямку (в напрямку транспортування матеріалу), так і в поперечному напрямку, що дозволяє поглинати навантаження і продовжувати термін служби стрічки і роликів.

  • Основні переваги підвісної системи над жорсткими опорами:
  • Найкраще динамічне поглинання навантаження
  • Найкраще позиціонування вантажу посередині стрічки.
  • Більш висока вантажопідйомність.
  • Більш висока швидкість транспортування.
  • Знижений вага конструкції.
  • Поліпшене розташування стрічки.

 

 

 

 

 

 

 

Ролики предназначены для поддержания ветвей ленты в ленточных ковейерах. Ролики и роликоопоры устанавливаются на элементах става конвейера с возможностью регулирования их положения в горизонтальной плоскости относительно нормали к продольной оси става. 

Наши ролики используются для конвейеров, работающих в жёстких условиях рудных и угольных шахт, в том числе шахт, опасных по метану и угольной пыли, для карьеров и обогатительных фабрик, топливоотдачи ТЭЦ и коксохимических заводов, объектов метелургических предприятий, портов.

Ролики изготавливаются с тремя исполнениями вала: со сквозной лыской на концах, с глухой лыской на концах и с отверстием. Дополнительно можно заказать исполнение с амортизирующими кольцами. Длинна вала и обечайки может изготавлиться как в соотвествии с ТУ, так и по размерам заказчика.

 

 

 

 

 

Роликовая гирлянда - подвесная роликоопора, предназначенная для установки на подвесных канатно-тросовых конвейерах при транспортировки крупнокусковых грузов. Эти роликоопоры имеют большие преимущества перед жесткими: если величина крутящего момента, воспринимаемая подшипниковым узлом при воздействии внешней нагрузки в пределах 1,0…4,0 кН, для ролика на жесткой опоре составляет 7 ... 35 Нм, то для ролика с упругим элементом (гирлянда) - всего 0,2 ... 1,2 Нм. Это значительно увеличивает ресурс подшипника. 

Гибкие элементы примерно вдвое снижают динамические нагрузки на ленту, что позволяет увеличить скорость движения ленты  в 1,4-1,5 раза. Выпускается гирлянда с различным количеством роликов (2-х ,3-х роликовые) и углом наклона по заявке заказчика. 

Конструкция гирлянды позволяет снизить динамические нагрузки, дает возможность центровки транспортерной ленты, удобна при монтажных и демонтажных работах. Широко применяется в угольной промышленности.

©2021 ООО ОСК-Технолоджи. Все права защищены